Egencia partnerystė

Egencia yra pasaulinis verslo kelionių organizatorių tinklas. Nuo 2013 m. spalio mėnesio “Baltic Travel Group” yra oficialus ir išskirtinis šio tinklo atstovas Baltijos šalims.

Egencia dėka kelionių agentūros naudoja pasaulinius verslo klientų aptarnavimo standartus bei siūlo patikrintus ir pripažintus bendradarbiavimo sprendimus organizacijoms, apjungiant Egencia technologijas ir paslaugas.

Egencia  kelionių agentūros tai –  novatoriškos kelionių technologijos ir pasaulinė patirtis kelionių rinkoje, siekiant pasiūlyti sprendimus ir sumažinti išlaidas.

Kiekvienais metais Egencia padeda tūkstančiams kompanijų iš 65 šalių efektyviai tvarkyti kelionių programas. Jie siūlo modernius sprendimus ir išskirtines paslaugas milijonams keliautojų. Tai teikia klientams mažesnes sąnaudas ir palaiko šiuolaikinio verslo keliautojo poreikius.

Egencia taip pat suteikia prieigą prie pažangios technologinės bazės – ataskaitų teikimo, analitinės ir lyginamosios medžiagos. Be to, tai leidžia kontroliuoti išlaidas ir koordinuoti kiekvieną kelionės etapą.

2014 m. “Egencia” augo 5 kartus greičiau nei jų didžiausi konkurentai.

Jei norite susisiekti su “Egencia”, apsilankykite www.egencia.com

 

 

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų verslo departamentą:
LV EE LT

Baiba Luse Puzule

Telefonas: +371 67228429
Mobilus tel.numeris: +371 26680680